Fırın Boya ile araçta oluşan boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın tüm metalik ve opak renklerde giderilir. Fırın boya, boyamanın tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler kullanılarak partiküllerin boya ile kolaylıkla etkileşime girmemesini, havadaki zararlı nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Boya koruma Otomobilinizin boya yüzeyinin dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan sistemdir. Boya yüzeyinde oluşan şeffaf kat sayesinde boyanızı, UV ışınlarına, Asit yağmurlarına, Kuş pisliklerine, Havanın içindeki oksitleyici maddelere karşı üstün şekilde korur. Garanti talimatlarına uyulduğu takdirde aracınız ilk günkü parlaklık ve canlılığını 1 yıl muhafaza eder.

Temiz Oto Hasar Onarım Merkezin’de Araçlarınız Nasıl Yenilenir?
Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizde 1 yıl garanti sunuyoruz.

Teknolojinin son ürünü olan makinalar ve el aletleriyle çalışan deneyimli personelimiz, aracınızı fabrikadan çıktığı gibi onarır. Son teknoloji ürünü cihaz kullanımı ile hem aracınızın, hem de personelimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır.

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri,Firmamız bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla ve en son teknoloji fırın sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.