Tüm marka araçların kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları uzman kadrolar tarafından yapılmaktadır. Periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uzmanı olduğumuz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personelimize teslim edebilirsiniz. Arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahip olan servisimizde müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılır.

Servisimizin mekanik bölümüne ait tüm ekipmanlar, ve konusunda deneyime sahip ustalarımız bulunmaktadır. Teknik ekibimiz gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahip olan servisimizde müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılır

Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personelimize teslim edebilirsiniz.

Markalarda kullanılan orijinal yedek parçaların yanı sıra, kalitesinden emin olduğumuz, eş değer marka, yedek parçalara da, garanti vererek, sizlere hizmetimizi sunuyoruz.