Profesyonel Olarak Seramik Kaplama Uyguladığımız İşlemler ;

Demir Tozu Temizliği
Kil Uygulaması Boya Yüzeyi Temizleme
İnce -Derin – Kılcal Çizik Giderme İşlemi Yapılır.
Hare – Hologram Giderme Boya Koruma İşlemi Yapılır
Boya Derinleştirme – Ultra Parlaklık İşlemi Yapılır
Yüzey Hazırlama & Kurutma
Seramik Kaplama 1. Kat (1 Saat bekleme Süresi)
Seramik Kaplama 2.Kat
Kürleşme Süresi (Ultraviole Destek)
Motor Temizliği
Motor Koruma
Far Temizliği
Çizik Rötuş Uygulaması
Bakalit Plastik Dış Parçalar Üzerinde Parlatma
Buharlı Havalandırma Kanalları Temizliği Ve Dezenfeksiyonu

Yapılan İşlemin Faydaları ;
Yukarıdaki İşlemler profesyonel olarak uygulanır ve aracınız ilk günkü parlaklığına ulaşır.
Uygulanan seramik kaplama sayesinde En az 2 yıl boyunca aracınızı ;
Oluşacak ince çiziklerden izlerden uv ışınları toz kir ve benzeri zararlı etkenlerden korur.
Ultra parlaklık sağlar. Aracınızın boyasına asla zarar vermez. aksine daha kuvvetli ve daha iyi koruma sağlar.

Aracı teslim aldıktan sonra önce tavan halısının detaylı temizliğini yaptık. Ardından koltuklardaki kirleri basınçlı buhar ile yumuşatıp, leke çıkarıcı özel deterjanlarımızla fırçaladık ve son olarak güçlü elektrik süpürgesi vakumlayarak tüm kirleri oradan aldık.

Aracın koltukları tam istediğimiz gibi tertemiz oldu. Bunu resimlerde de görebilirsiniz. Ancak resimler cep telefonu ile çekildiği için görüntü çok net olmayabilir bunun için şimdiden özür dileriz.

Sonrasında aracın tabanınıda buhar, deterjan ve fırçalayarak kirlerini çıkarıp elektrik süpürgesi ile oradan aldıktan sonra aracın diğer kalan ince yerlerini temizledik. Tüm iç temizliği detaylı şekilde bitirdikten sonra aracın dışına yani pasta cila uygulamasına sıra geldi.

Kaliteli Ürünlerle Pasta-Cila ve Boya Koruma

Pasta cile ve boya koruma uygulamasını en iyi markaların en kaliteli ürünleri ile ve titizlikle yapıyoruz. Pasta cila uygulamalarında, Teroson (Alman markası Henkel ürünü), Mequiars (Amerikan markası), 3M(Amerikan markası) gibi alanlarında en iyi markaları kullanıyoruz. Tabi durum böyle olunca pasta cila dan sonra aracınız ilk günki gibi ışıldamaya başlıyor.

Pasta Cila Derin Çizikleri Alır Mı?

Pasta cila uygulaması ile müşterilerimiz genellikle tüm çiziklerin gideceğini düşünüyor. Ancak durum böyle değil. Çünkü derin çiziklerin giderilmesi için araca zımpara yapılması gerekli hatta çizik çok derince boya yapılması gereklidir. Pasta da bir nevi zımparalama işlemi yapar. Boyanın yüzeyini bir miktar zımparalayıp pürüssüzleştirerek çizikleri giderir. Bu nedenle araçlara çok sık pasta yaptırmak doğru değildir. En fazla 6 ayda bir olmak üzere aracınıza pasta yaptırmalı, boyasını parlatmak için cila uygulaması yaptırmalısınız.